Ile kosztuje dom modułowy?

Dom modułowy nie jest drogą budowlą. Warto rozważyć jego budowę i zdecydować się na niego. Obecnie taki dom modułowy sprawdza się jako miejsce do codziennego życia oraz mieszkania.

Czy warto mieć dom modułowy?

Zdecydowanie tak. Koszt budowy domu modułowego nie jest wygórowany. Coraz więcej osób wybiera takie rozwiązanie. Ile kosztuje budowa domu modułowego? Jest to koszt dość umiarkowany, więc w dzisiejszych czasach klienci doceniają taką możliwość. Zależnie od projektu oraz rozwiązań technicznych koszt waha się od 2400 do 2700 złotych za metr kwadratowy. Warto wybrać taki wariant, ponieważ koszt budowy tradycyjnego domu wynosi 7000-8000 złotych za m2.

Różnica jest znacząca, a klienci wybierają tańsze domy modułowe i stawiają nawet niewielkie domki do codziennego mieszkania. Solidna jakość takiej budowli jest naprawdę dobra, wystarczy na wiele lat. Jeśli chcemy wykończyć dom modułowy, to trzeba trochę dopłacić do ceny metra kwadratowego, ale koszty i tak nie są wysokie.

Czerwony domek na morzem

Dom dla pary i rodziny

Dom modułowy jest dobry dla pary i rodziny. Nie ma co do tego wątpliwości. Solidny domek, ładnie wykończony, jest znacznie lepszy od mieszkania. Klienci wybierają domy modułowe, a specjalistyczne firmy realizują takie zlecenia. Budowa pełna, całego wykończonego metra kwadratowego kosztuje około 3300 złotych. Domki z keramzytobetonu sprawdzają się naprawdę doskonale i są wyjątkowym rozwiązaniem dla każdego.

Budowa domku modułowego pozwala…

… zaoszczędzić na zbrojeniu, a fundamenty są mniej obciążone z uwagi na lekkość materiału budulcowego. Transport takiego domku też jest tańszy, a ogrzewanie i eksploatacja może być o wiele bardziej oszczędna. Klienci mogą zaoszczędzić, uzyskać niedrogi, trwały domek na lata. Wiadomo zatem, dlaczego tego typu rozwiązania modułowe cieszą się tak wielką popularnością.

Koszt budowy domu modułowego wyniesie około 330 000 złotych za około 100 metrów takiej budowli. Dom budowany tradycyjnie będzie kosztował około 750 tysięcy do nawet 1 miliona złotych. Jest różnica? I to znacząca! Jest to więc kusząca możliwość, aby zbudować dom właśnie w takim modelu i w naprawdę dobrej cenie.

Jakość, elegancja, styl i oszczędności – tego mogą oczekiwać klienci. Rozmowa z profesjonalistami pozwala ustalić, co dokładnie dostaną klienci i na co mogą liczyć. Warto o tym wiedzieć i warto skorzystać z takiej możliwości. Obecnie domy modułowe są bardzo popularne i nic nie wskazuje, aby popularność miała się skończyć.